ARTRA STUDIOS

ARTRA - BAREFOOT  TENISKY

ARTRA : slovenský výrobce osvědčené pracovní obuvi a nově obuvi "barefoot"

Citace z webu Artra Studios: "Od vize ke skutečnosti. Artra Studios barefoot tenisky jsou oslavou „sneakerizace“. Naše vize: Vytvořit tenisky, které budou tak pohodlné, že si ani neuvědomíš, že je máš obuté. Realita: Vytvořili jsme barefoot tenisky, které jsou tak pohodlné, že si ani neuvědomíš, že je máš obuté. Chceš vědět víc? Naše barefoot tenisky disponují všemi čtyřmi hlavními benefity barefoot bot (široká špička, tenká a flexibilní podešev, lehkost, nulový drop). Plus máme něco navíc - naši průlomovou inovaci AWESOME FEET VIBE"

"Vyřešili jsme nejčastější problém při nošení běžných tenisek – úzký tvar špičky, která mačká prsty na nohou. Naše Artra Studios barefoot tenisky mají širokou přední část, která nabízí velkorysý prostor pro přirozené rozložení prstů.Umožni svému tělu stát se nejlepší verzí sebe sama. Naše unikátní 5mm flexibilní podešev zaručuje přirozený rozsah pohybu posilujícího svaly a fascie."

DOPORUČENÍ Obuv BAREFOOT není pracovní obuv, je určena pro volný čas, pro toho,kdo má zdravé nohy a chce si užít pohodlí široké,lehoučké obuvi .Obuv vhodná pro pohyb v přírodě, nejlépe travnatém terénu.

Dodací lhůta : 1týden

STRÁNKA  SE UPRAVUJE

 

 

Žádné produkty od výrobce ARTRA STUDIOS nebyly nalezeny....