ARTRA STUDIOS

ARTRA - BAREFOOT  TENISKY

ARTRA : slovenský výrobce osvědčené pracovní obuvi a nově obuvi "barefoot"

Citace z webu Artra Studios: "Od vize ke skutečnosti. Artra Studios barefoot tenisky jsou oslavou „sneakerizace“. Naše vize: Vytvořit tenisky, které budou tak pohodlné, že si ani neuvědomíš, že je máš obuté. Realita: Vytvořili jsme barefoot tenisky, které jsou tak pohodlné, že si ani neuvědomíš, že je máš obuté. Chceš vědět víc? Naše barefoot tenisky disponují všemi čtyřmi hlavními benefity barefoot bot -široká špička, tenká a flexibilní podešev, lehkost, nulový drop."

"Vyřešili jsme nejčastější problém při nošení běžných tenisek – úzký tvar špičky, která mačká prsty na nohou. Naše Artra Studios barefoot tenisky mají širokou přední část, která nabízí velkorysý prostor pro přirozené rozložení prstů.Umožni svému tělu stát se nejlepší verzí sebe sama. Naše unikátní 5mm flexibilní podešev zaručuje přirozený rozsah pohybu posilujícího svaly a fascie."

DOPORUČENÍ Obuv BAREFOOT není pracovní obuv, je určena pro volný čas. Pro toho,kdo má zdravé nohy a chce si užít pohodlí široké,lehké obuvi .Tvar podešve u barefoot  bot kopíruje přirozený tvar chodidla.Prsty mají naprostou volnost, nejsou nijak deformovány.V teniskách barefoot máte perfektní pocit stability při pohybu i stání.Obuv barefoot je vhodná pro pohyb v přírodě, ale i jinde.Tak jak to komu vyhovuje a jak se v teniskách Barefoot bude cítit.

Dodací lhůta : 1týden

 

 

 

2895
2995128952995

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

 • Artra barefoot Moon bílá- lehká,široká obuv. Prsty mají volnost,nejsou deformovány.Příjemný pocit stability při stání i pohybu.. Novinka Kód: 1445/BIL
  ARTRA BAREFOOT MOON
  Na dotaz Značka: ARTRA STUDIOS Záruka: 2 roky

  Teniska barefoot Moon - obuv pro volný čas. Teniska z kvalitní synt. usně v kombinaci s přírodní usní. Široká ,velmi pohodlná a lehká barefoot obuv s tenkou,ohebnou podešví. Široký tvar v prstové části u barefoot bot umožňuje volný pohyb prstů . Barefoot teniska zajistí perfektní stabilitu a pocit volnosti při chůzi v přírodě i jinde.

  2 895 Kč
 • Artra-barefoot SKY černá-lehká,široká obuv. Prsty mají volnost,nejsou deformovány.Příjemný pocit stability při stání i pohybu.. Novinka Kód: 1454/36
  ARTRA BAREFOOT SKY
  Na dotaz Značka: ARTRA STUDIOS Záruka: 2 roky

  Teniska barefoot SKY - obuv pro volný čas. Teniska z kvalitní synt. usně v kombinaci s přírodní usní. Široká ,velmi pohodlná a lehká obuv s tenkou,ohebnou podešví. Široký tvar v prstové části umožňuje volný pohyb prstů . Obuv zajistí perfektní stabilitu a pocit volnosti při chůzi v přírodě i jinde.

  2 995 Kč
 • Artra barefoot Sun -lehká,široká obuv. Prsty mají volnost,nejsou deformovány.Příjemný pocit stability při stání i pohybu. Novinka Kód: 1457/36/ERN
  ARTRA BAREFOOT SUN
  Na dotaz Značka: ARTRA STUDIOS Záruka: 2 roky

  Teniska barefoot SUN - obuv pro volný čas. Teniska z kvalitní synt. usně v kombinaci s přírodní usní. Široká ,velmi pohodlná a lehká obuv s tenkou,ohebnou podešví. Široký tvar v prstové části umožňuje volný pohyb prstů . Obuv zajistí perfektní stabilitu a pocit volnosti při chůzi v přírodě i jinde.

  2 995 Kč

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem