Pracovní sandály

Pracovní sandály - nízká obuv  bez vyztužené špičky ,s uzavřenou nebo otevřenou oblastí paty, dle normy ČSN EN ISO 20347 ,stupeň ochrany OB , O1.Obuv s perforací nebo jiným odvětráním,určená do suchého prostředí.

Pracovní antistatické ESD sandály pro :lehký průmysl,lehké montážní provozy,pracovní obuv pro řidiče,bezpečnostní služby,oblast elektroniky a elektrotechniky.Bílé antistatické ESD sandály pro zdravotnictví,lékaře,lékařky,zdravotní sestry,zdravotnický personál,kuchyně,dále pracovní antistatická obuv pro farmacii,laboratoře,gastronomii a pracovní protiskluzné boty pro potravinářství.

 
600
244216002442
Značky
 
 
Barva
Ochranný stupeň
Typ obuvi
Určení
Velikost

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

 • Safeway S955 OB dámský antistatický sandál ,pratelná bota,měkká pružná,zdravotnictví Kód: 1333/B/38
  SAFEWAY LISA S955 OB
  Na dotaz Značka: SAFE WAY Záruka: 2 roky

  Dámský pracovní sandál OB A E FO SRC bez vyztužené špičky.Pásek přes patu lze překlopit dopředu. Velmi lehká obuv z mikrovlákna,pratelná.Měkká pružná podešev. Obuv do zdravotnictví ,laboratoří nebo farmaceutických provozů.

  DOPRODEJ: vel.38/1 a 41/1pár

  Původně: 786 Kč
  Ušetříte: 186 Kč (–23 %)

  600 Kč
 • Safeway S965 OB sandál dámský pratelná bota,pružná měkká ,zdravotnictví Kód: 282/BIL
  SAFEWAY LISA S965 OB
  Na dotaz Značka: SAFE WAY Záruka: 2 roky

  Dámský pracovní sandál OB A E FO SRC bez vyztužené špičky.Pásek přes patu lze překlopit dopředu. Velmi lehká obuv z mikrovlákna,pratelná.Měkká pružná podešev.Od velikosti 34.Obuv do zdravotnictví ,laboratoří nebo farmaceutických provozů.

  869 Kč
 • Dámský pracovní sandál ,zvýšený korkový fusbet,výborně protiskluzová obuv,pro farmacii,zdravotnictví,potravinářství ESD Kód: 1112/BIL
  Schürr Babenhausen OB
  Na dotaz Značka: SCHÜRR Záruka: 2 roky

  Dámský pracovní zdravotní sandál OB SRC ESD. Anatomicky tvarovaný zvýšený korkový fusbet potažený usní.V patě gel pro měkký došlap. Výborně protiskluzná obuv.Antistatická  pracovní obuv pro farmacii,zdravotnictví,potravinářské provozy.

  1 762 Kč
 • SCHÜRR SILVIA OB Tip ESD Kód: 189/BIL
  SCHÜRR SILVIA OB
  Na dotaz Značka: SCHÜRR Záruka: 2 roky

  Dámský pracovní sandál OB ESD bez vyztužené špičky. Obuv z měkké přírodní usně, na nízkém klínku.Podešev ručně přišívaná.Velmi lehká pracovní obuv s vyměnitelnou vnitřní stélkou Schuerr-Kork.Komfortní bílá dámská obuv  zejména do zdravotnictví pro lékařky,zdravotní sestry,laborantky.

  2 362 Kč
 • Schuerr Inge černý dámský pracovní sandál na klínku,protiskluzná dámská obuv pro gastronomii Novinka Kód: 376/35
  SCHÜRR INGE OB
  Na dotaz Značka: SCHÜRR Záruka: 2 roky

  Dámský pracovní sandál OB .Černá obuv na klínku  z měkké přírodní usně.Podešev ručně přišívaná.Lehká dámská obuv s vyměnitelnou stélkou Schuerr-Kork.Komfortní černý dámský sandál do gastronomie.

  2 442 Kč

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem