SCHÜRR-PRACOVNÍ ESD OBUV

SCHÜRR Profi-Shoes - německý výrobce bezpečnostní a pracovní obuvi,který spojuje tradiční ruční práci s moderním vývojem svých produktů a technologie.

SCHÜRR - zaujímá více než 40let přední místo mezi výrobci pracovní obuvi.Jeho specialitou jsou bezpečnostní a pracovní antistatické ESD boty v bílé nebo černé barvě.

SCHÜRR - má vynikající patentovaný systém tlumení nárazů při chůzi  "3-fach Dämpfung" gel v patě a "3-fach Dämpfung plus",tj.gel v patě i pod prsty.

Modelové řady pracovní obuvi bez vyztužené špičky:

ONE- antistatické ESD pracovní polobotky,polokotníčkové boty a pracovní sandály -obuv pro elektrotechnický průmysl,oblast elektroniky, výbušné prostředí,lehký průmysl,logistika.

-obuv z prodyšné přírodní usně -podšívka obuvi z antibakteriálního a prodyšného textilu "Poromax 3D-mesch" - podešev z pryže,profil SPORT,protiskluzová ,SRC -tlumení "Schürr 3-fach Dämpfung plus"=vysoká absorpce energie -vyměnitelná vkládací vložka Schürr

PURE -antistatické  ESD pracovní dámské polobotky a sandály -černá nebo bílá obuv pro elektrotechnický a farmaceutický průmysl,oblast elektroniky a také potravinářství.Zdravotní bílá dámská obuv pro zdravotnictví.

-obuv z mikrovlákna -podšívka obuvi z antibakteriálního a prodyšného textilu "Poromax 3D-mesch" -podešev z polyuretanu,profil MANHATTAN,protiskluzová, SRA -tlumení "Schürr 3-fach Dämpfung plus"=vysoká absorpce energie -vyměnitelná vkládací vložka Schürr-EXPERT 

EXPERT - antistatické ESD pracovní polobotky a sandály- obuv pro elektrotechnický průmysl,oblast elektroniky ,zdravotní protiskluzová obuv pro zdravotníky, do potravinářství,do kuchyně,boty pro gastronomii.

-obuv z mikrovlákna -podšívka obuvi z antibakteriálního a prodyšného textilu "Poromax 3D-mesch" -podešev z polyuretanu,profil EXPERT,protiskluznost SRC -tlumení "Schürr 3-fach Dämpfung plus"=vysoká absorpce energie -vyměnitelná vkládací vložka Schürr-Expert

BUSSINES - antistatická ESD pracovní manažerská obuv-obuv pro elektrotechnický průmysl,oblast elektroniky, výbušné prostředí,lehký průmysl.

-obuv z přírodní usně -podšívka obuvi z přírodní usně -podešev z polyuretanu,profil Wallstreet,protiskluzová, SRA -vyměnitelná vkládací vložka Schürr

SNEAKERFORM - antistatické ESD pracovní polobotky a sandály-bílá nebo černá obuv protiskluzová, vhodná do farmaceutického průmyslu , gastronomie a potravinářství,bílá obuv pro zdravotní personál.

-obuv z mikrovlákna -podšívka obuvi zprodyšného textilu DRYtech -podešev PU,profil MANHATTAN,protiskluzová, SRA -vyměnitelná vkládací vložka Schürr.

TIEFBETT - antistatické ESD pracovní sandály -lehká bílá pracovní obuv pro elektrotechnický průmysl,oblast elektroniky, farmaceutický průmysl,gastronomii.Zdravotní bílé sndály pro lékaře a zdravotní sestry.

-obuv z mikrovlákna nebo povrstvené usně - anatomický korkový fussbett+protiskluzná pryž- protiskluznost SRC - v patě gel pro tlumení rázů.

DAMENS HANDNAHT - antistatické ESD pracovní dámské  sandály -obuv pro elektrotechnický průmysl,oblast elektroniky,gastronomii.Bílá zdravotní obuv na klínku pro lékařky a zdravotní sestry.

-obuv z měkčené usně -podešev PU-klínek,ručně přišívaná - vyměnitelná vkládací vložka Schürr-Kork

SPORT - antistatické ESD pracovní polobotky a sandály- protiskluzná ptacovní obuv pro elektrotechnický průmysl,oblast elektroniky a farmacie,zdravotní bílá obuv pro potravinářství, kuchyně a do zdravotnictví.

-obuv z mikrovlákna -podšívka obuvi z antibakteriálního a prodyšného textilu "DRYTech" -podešev PU-Nitrilkaučuk,profil EXPERT,protiskluznost SRC -tlumení "Schürr 3-fach Dämpfung plus"=vysoká absorpce energie -vyměnitelná vkládací vložka Schürr

SERVICE- antistatické ESD pracovní polobotky a sandály - pracovní dámská a pánská profesionální obuv pro gastronomii,Speciální kolekce zdravotní černé obuvi z měkčené usně,lehká a pohodlná obuv pro celodenní nošení.