GIASCO - KOLEKCE 2020/2021

GIASCO - bezpečnostní a profesní pracovní obuv - patentovaná technologie 3D nástřiku podešví

Giasco přichází s novou kolekcí obuvi s podešvemi  "3HYBRID" , "3RUN"  a "3CROSS" 

Technologie 3D je nová technologie ,která umožňuje nástřik 3vrstev polyuretanu na svršek obuvi.Cílem je vyrobit botu ,která díky třem vrstvám o různé hustotě/kvalitě poskytne noze maximální komfort a stabilitu při chůzi. Nášlapná vrstva díky tvrdší směsi garantuje spolu s profilem podešve vynikající protiskluznost.Prostřední vrstva/mezipodešev má nižší hustotu,je měkčí a vykazuje paměťový efekt,tzn. i po dlouhé době si zachovává svoje vlastnosti- je pružná a nedeformuje se.Mezipodešev zajišťuje komfortní,měkký došlap.Třetí vrstva polyuretanu,která je zakotvena v materiálu svršku, poskytuje lepší stabilitu zejména při dynamické chůzi a chůzi  po nerovném povrchu .Tato vrstva se rovněž vyznačuje paměťovým efektem.V neposlední řadě přináší 3Dtechnologie i estetický efekt- využitím barevných kombinací se zdůrazňuje jedinečnost jednotlivých modelových řad.

"3HYBRID" : komfortní modelová řada obuvi,do vnitřních i venkovních podmínek .Výborná protiskluznost,absorpce energie a stabilita.

"3CROSS" : komfortní modelová řada obuvi,určená zejména pro venkovní nošení,i v mrazu a v náročném terénu.Výborná protiskluznost,absorpce energie a stabilita.

"3RUN"      : komfortní modelová řada obuvi,sportovní design.Pro vnitřní i venkovní nošení,spíše ale na rovný terén.Výborná protiskluznost,absorpce energie a stabilita.

Obuv z výše uvedených modelových řad najdete v e-shopu v oddíle "Prodávané značky" pod zn. GIASCO.  Celou kolekci 2020/2021 najdete na www.giasco.com.Z této kolekce můžete u nás objednat jakýkoliv model - dodání do 1-2 týdnů,cenová nabídka na vyžádání.