OB, Strana 2

 
600
244216002442
Značky
 
 
Barva
Ochranný stupeň
Typ obuvi
Určení
Velikost

Stránka 2 z 2 - 30 položek celkem

 • orthoclog modrý Novinka Kód: 771/BIL
  SCHÜRR ORTHO-CLOG
  Na dotaz Značka: SCHÜRR Záruka: 2 roky

  Antistatický a protiskluzový operační clog z odolného polyuretanu.Otvory na boku obuvi zajišťují ventilaci vzduchu.Operační nazouvák pratelný a dezinfikovatelný do 70C.Vyměnitelná vnitřní vložka je rovněž pratelná. Antistatická obuv pro operační sály, zdravotnický personál,farmacii.Pracovní clog v barvě bílé,modré,světle modré,zelené,červené a žluté.

  1 515 Kč
 • ART 702 Air 6660 SB A E FO ESD:pracovní sandál bez vyztužené špičky,protiskluzný ESD sandál pro elektrotechniku,elektroniku atd. Tip ESD Kód: 984/35
  ARTRA 702 AIR OB ESD
  Na dotaz Značka: ARTRA Záruka: 2 roky

  Pracovní sandál OB A E FO SRC ESD bez vyztužené špičky.Obuv z mikrovlákna.Antistatický,protiskluzný sandál vhodný pro elektrotechnický průmysl nebo oblast elektroniky.Nová podešev RAPTOR PU2D,výbormé tlumicí vlastnosti.

  od 1 519 Kč
 • Abeba Active 87208 800x800 Novinka Kód: 1465/BIL
  ABEBA Active 87208 OB
  Na dotaz Značka: ABEBA Záruka: 2 roky

  Pracovní sandál OB A E FO SRC  bez vyztužené špičky.Obuv z přírodní usně.Antistatický,protiskluzný sandál vhodný pro zdravotnictví,laboratoře.,potravinářství apod.Podešev PU/PU s tlumicím prvkem "Shock absorber" v patě.

  1 528 Kč
 • Chiro clog -obuv pro operační sály,z odolného polyuretanu,antistatický nazouvák pro kliniky,zdravotnický personál Kód: 493/BIL2
  SCHÜRR CHIROCLOG PROFESSIONAL
  Na dotaz Značka: SCHÜRR Záruka: 2 roky

  Antistatický a protiskluzový nazouvák z odolného polyuretanu.Pro lepší komfort je clog vybaven textilní podšívkou,otvory na boku obuvi zajišťují ventilaci vzduchu.Pratelný a dezinfikovatelný operační nazouvák do 70C.Obuv pro operační sály, kliniky, zdravotnický personál,farmacii.Clog v barvě bílé,modré,zelené.

  1 539 Kč
 • Schuerr München OB AE FO SRC ESD bílý zdravotní sandál,antistatická obuv gel v patě tlumí nárazy v patě,farmacie,zdravotnictví,elektronika,kuchyně Tip ESD Kód: 361/BIL
  SCHÜRR MÜNCHEN OB
  Na dotaz Značka: SCHÜRR Záruka: 2 roky

  Pracovní zdravotní sandál OB SRC ESD. Anatomicky tvarovaný korkový fusbet potažený usní.V patě gel pro měkký došlap. Výborně protiskluzná obuv.Antistatická bílá pracovní obuv pro farmacii,zdravotnictví,potravinářské provozy.

  od 1 700 Kč
 • Art.Roding-pracovní antistatický sandál,ESD pracovní bílá obuv,do farmacie,pro lékaře,lékárníky sandál ESD Kód: 562/BIL
  SCHÜRR RODING OB
  Na dotaz Značka: SCHÜRR Záruka: 2 roky

  Pracovní pánský/dámský sandál OB A E FO SRA ESD. Antistatická obuv s páskem přes patu,s výborně savou vložkou. Bílá zdravotní obuv pro lékaře,do laboratoří a farmacii.V černé barvě pracovní ESD obuv pro oblast elektroniky a elektrotechniky.

  od 1 736 Kč
 • Dámský pracovní sandál ,zvýšený korkový fusbet,výborně protiskluzová obuv,pro farmacii,zdravotnictví,potravinářství ESD Kód: 1112/BIL
  Schürr Babenhausen OB
  Na dotaz Značka: SCHÜRR Záruka: 2 roky

  Dámský pracovní zdravotní sandál OB SRC ESD. Anatomicky tvarovaný zvýšený korkový fusbet potažený usní.V patě gel pro měkký došlap. Výborně protiskluzná obuv.Antistatická  pracovní obuv pro farmacii,zdravotnictví,potravinářské provozy.

  1 762 Kč
 • Schuerr 5.1291.01.51 zdravotní sandál OB ESD bez tužinky gel v patě a pod prsty, zdravotnictví, elektronika ESD Kód: 352/BIL
  SCHÜRR AMBERG OB
  Skladem Značka: SCHÜRR Záruka: 2 roky

  Pracovní sandál OB A E FO SRA ESD. V patě a pod prsty gelové prvky pro měkký došlap, tlumení nárazů. Antistatická obuv s výborně savou vložkou. Bílá zdravotní obuv pro lékaře,do laboratoří a farmacii.V modré barvě pracovní obuv pro oblast elektroniky a elektrotechniky.

  od 1 787 Kč
 • Schuerr 5.1271.01.51 OB ESD bílý zdravotní sandál pro lékaře,zdravotní sestry,farmacie,laboratoře ESD Kód: 355/BIL
  SCHÜRR REGENSBURG OB
  Na dotaz Značka: SCHÜRR Záruka: 2 roky

  Pracovní sandál OB A E FO SRA ESD bez vyztužené špičky.Antistatická zdravotní obuv z přírodní usně. V patě a pod prsty gelové prvky tlumí nárazy při chůzi.Komfortní obuv s výborně savou vnitřní vložkou.Bílá pracovní obuv do laboratoří,zdravotnictví a farmacii,oblast elektroniky.

  od 1 882 Kč
 • Schuerr Degendorf antistatický sandál,zdravotní ESD obuv,gelové vložky tlumí nárazy,,protiskluzný sandál do zdravotnictví,elektrotechniky obuv pro farmacii Novinka ESD Kód: 523/BIL
  SCHÜRR DEGGENDORF OB
  Na dotaz Značka: SCHÜRR Záruka: 2 roky

  Pracovní sandál OB A E FO SRC ESD bez vyztužené špičky. V patě a pod prsty gelové prvky tlumí nárazy při chůzi.Komfortní černá a bílá pracovní obuv s vyměnitelnou, výborně savou vložkou.Zdravotní sandál pro laboratoře, farmacii ,do zdravotnictví nebo potravinářství.

  od 2 030 Kč
 • 19467 Fusion clog: antistatický ESD sandál,komfortní obuv pro farmacii,potravinářství,zdravotnictví ESD Kód: 918/BIL
  SIKA FUSION CLOG OB
  Na dotaz Značka: SIKA Záruka: 2 roky

  Pracovní sandál OB A E FO SRC ESD bez vyztužené špičky.Antistatická ESD zdravotní obuv z povrstvené usně.Komfortní obuv s vyměnitelnou vnitřní vložkou.Lehká obuv do laboratoří,zdravotnictví a farmacii,elektrotechniky.

  2 373 Kč
 • Schuerr Inge černý dámský pracovní sandál na klínku,protiskluzná dámská obuv pro gastronomii Novinka Kód: 376/35
  SCHÜRR INGE OB
  Na dotaz Značka: SCHÜRR Záruka: 2 roky

  Dámský pracovní sandál OB .Černá obuv na klínku  z měkké přírodní usně.Podešev ručně přišívaná.Lehká dámská obuv s vyměnitelnou stélkou Schuerr-Kork.Komfortní černý dámský sandál do gastronomie.

  2 442 Kč

Stránka 2 z 2 - 30 položek celkem